Sarpsborg El. Installasjon AS
Vogtsvei 1
1710 Sarpsborg
Man-Fre: 07:00 - 15:00
69 12 97 00

 

 

 

Rolf Erik Halvorsen

Saksbehandler/montør

rolf@sarpsborgel.no
  977 79 226

Jobber med: Service og prising av jobber.

Cato Hansen

Daglig leder/ faglig ansvarlig

cato@sarpsborgel.no
  977 79 227

Jobber med: Prosjektering og prising av jobber

Cato Hansen (DD)

Montør

  482 79 400

Jobber med: Industri og service

Øivind Haugsten Hansen

Supertrikkær`n

oeivind.h.hansen@gmail.com
  951 59 734

Jobber med: Rehabilitering/nye boliger, prosjekter, næring

Håvard Mathiesen Bøe

Montør/installatør

havard@sarpsborgel.no
  41425388

Jobber med: Nye boliger, service, næring

Aleksander Strandvik

Montør

a_strandvik@hotmail.com
  908 24 431

Jobber med: Nye boliger, service

Robin Lithander Pettersen

Montør

robinlithander@hotmail.com
  986 20 654

Jobber med: Rehabilitering/nye boliger, service og ladere for el-bil

Jan Roar Knudsen Kjølberg

Montør

knudsen093@gmail.com
  480 31 498

Jobber med: Service og er spesialist på bad (lyder navnet Ludvig)

Markus Erichsen

Montør

markus.erichsen@gmail.com
  928 47 740

Jobber med: Service

Einar Akselsen

Lærling

einar_a@hotmail.no
  952 00 166